KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17217020

nr 1721 7020

Valter Gibson

(f. 1928)

Oljemålning, Valter Gibson (f. 1928), Signerad a tergo, "identiteter". Olja på duk, 176x132, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:00:04